Wspólnota modlitewna – chcesz dołączyć?

SPOTKANIE WSPÓLNOTY MODLITEWNEJ:

Northamtpon – w środę po wieczornej Mszy Św. Zapraszamy!

Nasza wspólnota zawiązała się zima 2017 roku. To właśnie wtedy podczas
rekolekcji Nowe Życie w Chrystusie, Pan wlał w nasze serca pragnienie poznania Go bliżej i nawiązania z Nim znacznie głębszej relacji.

Z początkowym wsparciem i błogosławieństwem ks. Mateusza Bajeny i Wspólnoty Dom Jednego Serca z Białegostoku, szukaliśmy odpowiedniej dla nas drogi formacji, drogi wsłuchiwania się w głos Pana i dzielenia się Słowem Bożym.

Spotkania całej wspólnoty odbywają się co drugą środę w kościele w Northampton po Mszy Św. o godz. 19:00.
Stajemy do wspólnej modlitwy i uwielbiamy Boga, a także rozważamy Słowo Boże z nadchodzącej niedzieli.
Oprócz tego spotykamy się również co dwa tygodnie w małych grupkach domowych, gdzie dzielimy się świadectwami Bożej obecności w naszym życiu oraz tego jak Pan prowadzi nas poprzez modlitwę osobistą.

Ponadto raz w miesiącu wraz ze scholą z Northampton organizujemy
wieczory uwielbienia i chwały (zwykle w III sobotę miesiąca, po Mszy o 17:00).

Opiekę duszpasterska nad wspólnota sprawuje ks. Artur.

Ale nasza wspólnota to nie tylko spotkania modlitewne! To wspólne wyjazdy, rekolekcje, pielgrzymki, pikniki, wypady rowerowe koncerty i imprezy. To ogromne błogosławieństwo i wsparcie przyjaciół, którzy dają sobie nawzajem Jezusa, to mała rodzina powołana przez Pana!
Dołącz do nas! +

Kontakt – Marta 07475 360140 / ks. Artur

Terminarz spotkań wspólnoty – maj 2019:

-> Środa 8/05 – spotkanie w grupkach domowych;
-> Środa 15/05 spotkanie w kosciele;
-> Niedziela 19/05 – uwielbienie po Mszy Sw o 19:00;
-> Środa 22/05 spotkanie w grupkach dzielenia;
-> Środa 29/05 spotkanie w kosciele.