Biuletyn 07.11.21

1.Modlitwa wypominkowa na cmentarzu: Rushden – niedziela /7 listopada/ godz. 15.00 (Newton Rd)

2.Od 1 do 30 listopada jest możliwość uzyskania odpustu, który możemy ofiarować za osoby zmarłe. Warunkami są:
1) Wzbudzić intencję jego otrzymania, 2) 1 i 2 listopada nawiedzić kościół lub kaplicę, a w kolejne dni – do 30 listopada- nawiedzić cmentarz wraz z modlitwą za zmarłych 3) Być w stanie łaski uświęcającej 4) Wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu 5) Przyjąć w tym dniu Komunię Świętą  6) Odmówić “Ojcze nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego. By pielęgnować wiarę w pomoc niesioną zmarłym, w tym okresie będą celebrowane Msze św. wypominkowe. Po tych Mszach św.będziemy się modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3.W tym tygodniu będzie katechezy dla dzieci I komunijnych w Northampton o godz. 17.30.

4.W przyszłą niedzielę (14.11) po Mszy św. wieczornej w Domu Polskim, spotkamy się z Panem Pawłem Wiczorkiem. Podziękujemy mu za 40 letnią troskę o naszą parafię. To dzięki takim osobom jak on, możemy dziś w Northampton uczestniczyć w Mszach św. w polskim kościele, posyłać dzieci na katechezę, mamy zadbany kościół i budynki przykościelne. Troską otaczał także teren przykościelny i pomagał nam w tak wielu sprawach jako wieloletni członek Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich, ktorzy chcieli by mu okazać swoja wdzięczność za otrzymane dobro i życzyć powodzenia w powrocie do Polski.