Biuletyn 24.10.21

1.Październik jest miesiącem różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii odprawiamy po Mszach sw.

2.Już w tym tygodniu będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych. Na końcu kościoła znajdziemy karteczki do tzw. wypominek. Wypisujemy na nich swoich zmarłych oraz miejscowość gdzie chcemy by byli wspominani i wraz z dowolną ofiarą składamy duszpasterzom.

  • Uroczystość Wszystkich Świętych przypada w tym roku tutaj w Anglii w niedziele 31.10. Msze św.  jak w niedziele.
  • Pierwszego listopada będą dwie  Msze św. :  7.00 i 19.00
  • Dzień Zaduszny– 2.11
     – Msze św. 2 listopada ( w Northampton o godz. 7.00 i 19.00,  Wellingborough godz. 17.00
  • Terminy i porządek modlitw na cmentarzach:

Wellingborough – sobota /6 listopada/ godz. 15.00 (Doddington Rd, NN8 2JH)
Northampton – niedziela /31.10/ godz. 15.00 (Kingsthorpe Cemetery)
Rushden
 – niedziela /7 listopada/ godz. 15.00 (Newton Rd)

3.Od 1 do 8 listopada jest możliwość uzyskania odpustu, który możemy ofiarować za osoby zmarłe. Warunkami są:
1) Wzbudzić intencję jego otrzymania, 2) 1 i 2 listopada nawiedzić kościół lub kaplicę, a w kolejne dni – do 8 listopada- nawiedzić cmentarz wraz z modlitwą za zmarłych 3) Być w stanie łaski uświęcającej 4) Wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu 5) Przyjąć w tym dniu Komunię Świętą  6) Odmówić “Ojcze nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego. By pielęgnować wiarę w pomoc niesioną zmarłym, w tym okresie będą celebrowane Msze św. wypominkowe. Po tych Mszach św.będziemy się modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.W tym tygodniu nie będzie katechezy dla dzieci I komunijnych w Northampton ani w przyszla niedziele w Wellingborough.

Biuletyn.pdf