ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA-całodobowe czuwanie

Od soboty (18.04) godz. 15.00 do niedzieli (19.04) godz. 15.00, trwa w naszej parafii czuwanie modlitewne z racji na Święto Bożego Miłosierdzia.

Będziemy prosić dla nas, dla naszych rodzin, bliskich, dla całej naszej parafialnej wspólnoty o łaski przyjęcia najcenniejszego Daru Boga dla człowieka.

Gdyby nie Boże Miłosierdzie, nie moglibyśmy nawet pomarzyć o tym, by jednoczyć się z Panem Wszechświata.

Nasze czuwanie będzie zarazem dziękczynieniem za niepojętą Hojność Boga w darze podnoszącego nas przebaczenia.

Ów czas będzie wypełniony przede wszystkim modlitwą: „Koronka do Bożego Miłosierdzia”, którą wspólnie podejmiemy o godz. 0.00., 3.00., 6.00. oraz 15.00.

By uczestniczyć w czuwaniu z naszego kościoła należy:

1. Ściągnąć program z internetu: Zoom
  2. Otworzyć program: Zoom
  3. Nacisnąć niebieski przycisk: Join
  4. Wpisać numer ID:97533540967
  5. W następnym okienku, które się otworzy, proszącym o password, wpisać numer: 229383
  6. Za każdym razem należy tuż przed transmisją wpisać nowy ID oraz password, który będzie podawany na naszej stronie.
  7. Wcisnąć niebieski przycisk: Join with video
  8. Ważne. By obraz nie przemieszczał się samodzielnie, należy zastosować podwójny klik na obraz z parafii.