I PARAFIALNY TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM W NORTHAMPTON.

W dniach od 21 – 22 marca, zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału we wspomnianym turnieju.

Zapisy będą miały miejsce w kościele w Kaplicy św. Anioła Stróża po niedzielnych Mszach świętych, a potrwają do 15 marca włącznie.

Po zakończeniu zapisów dokonamy komisyjnego rozlosowania oraz przyporządkowania do kategorii:

1. wiekowa (dla dzieci)
  2. gra podwójna (debel)
  3. gra pojedyncza (kobiety)
  4. kategoria „open” (dla wszystkich)

Zasadnicza faza turnieju (eliminacje) odbędzie się 21 marca, w sobotę. Finały natomiast, zostaną rozegrane w niedzielę. Wtedy też, odbędą się mecze pokazowe, łącznie z udziałem ks. Proboszcza.

O godzinach rozpoczęcia zmagań poinformujemy po uwzględnieniu liczby zadeklarowanych zawodników.

Koszt zapisu na turniej to 2 funty od dorosłych, dzieci wstęp wolny. Przewidziane są naturalnie okolicznościowe upominki, a dla zwycięzców puchary 😉

Na wszystkie ewentualne pytania odpowiemy w trakcie zapisów.

Gorąco zapraszamy!