Koronka do Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi

Każdy dzień to nowe wyzwania, dylematy, plany, trudności. Dokonane Zawierzenie codziennie potrzebuje zatem swego potwierdzania, które będzie kształtować nasze serca pod czujną opieką Najświętszej Maryi Panny.

Jej pragnienie, byśmy te wszystkie okoliczności swego życia przeżyli zbliżając się przez to do nieba, jest dosłownie płomienne.

Jest to Płomień, którego jednocześnie nie są w stanie znieść złe duchy, usiłujące zdruzgotać nasze życie i wydrzeć jednocześnie życie wieczne. Ów Płomień je wręcz oślepia i paraliżuje ich działanie.

Jest to modlitwa, która zarazem otwiera nas na rozpalanie do czynienia tego, co święte i nieutracalne, dzięki Najświętszym Ranom Pana Jezusa, jakie czcimy na początku, a które są Źródłem Miłości Wiecznej.

Matko, ratuj nas, przez Płomień Miłości Twojego Niepokalanego Serca…