SEMINARIUM ODNOWY WIARY

  • W środę po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. odbędzie się spotkanie w ramach SEMINARIUM ODNOWY WIARY!
  • Jeśli masz od Boga natchnienie, (lub w ogóle nie masz już żadnych pozytywnych natchnień) objawiające się przez pragnienie z Nim więzi, a nie powierzchownego odniesienia, objawiającego się może przez znużenie, albo nawet zachwianie Twojej dotychczasowej wiary, to propozycja właśnie dla Ciebie!!!
  • To może także szansa nie tylko dla Ciebie, ale dla Twoich bliskich, którym współczujesz tego, że w ogóle zatracają się już tylko bezrefleksyjnie w śmiercionośnym grzechu. Dzięki Twojemu ożywieniu wiary, i oni mogą otrzymać taką łaskę.
  • Gorąco zapraszamy wszystkie osoby pragnące być z Bogiem jak najściślej, te zarazem wahające się, niezdecydowane, by wreszcie zwłaszcza w ramach wspólnoty, dostrzec zdecydowanie Boga do tego, byś pozwolił, pozwoliła działać Mu w swoim życiu z całą paletą swojej Hojności.
  • Środa-tuż po Mszy świętej! +++