18 sierpnia, XX Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie:

1) W lipcu i sierpniu  na niedzielne Msze zapraszamy o 10:30 i 19:00 w Northampton, o 12:30 w Wellingborough. Również uczestnictwo we Mszy w sobotę o 17:00 jest spełnieniem niedzielnego obowiązku. Z powodu obecności tylko jednego księdza nie ma Mszy Św. w sobotę w Wellingborough i w Daventry oraz niedzielnej w Northampton o 9:00. Również w tygodniu jest tylko jedna Msza dziennie – w poniedziałki i środy o 7:00, we wtorki, czwartki i piątki o 19:00, a w sobotę o 17:00.
Spowiedź w sierpniu – 30 minut przed Mszą lub po umówieniu się.
2) Osoby, które wpisały się na pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Szkaplerznej w Aylesford, na niedzielę 1 września – prosimy o wpłatę 15 funtów na autobus. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
3) Matki w modlitwie w Northampton spotykają się o w soboty o 15:30, można dołączyć.
4) W tym tygodniu we wtorek 20 sierpnia wspominamy św. Bernarda, w środę 21 sierpnia św. Piusa X, w czwartek 22 sierpnia NMP Królowej, a 24 sierpnia w sobotę – święto św. Bartłomieja, ap.
5) W piątek, 23 sierpnia wieczorną Mszą rozpoczniemy modlitwę wraz z czuwaniem, które zakończy się o 2:00, zapraszamy – kto szuka żywej relacji z Bogiem i pragnie posilić się w wierze – plakat już wisi, więcej informacji – m.in. plan – wkrótce na stronie internetowej. Kto chciałby, żeby pomodlić się w konkretnej intencji w czasie Różańca tego wieczoru – może wpisać swoją intencję do zeszytu w kościele.
6) W niedzielę 15 września na Mszy Świętej o 10.30 odbędzie się poświęcenie plonów ziemi – czyli Staropolskie Dożynki. Po Mszy zapraszamy wszystkich do Domu Polskiego na poczęstunek świeżo pieczonym, pysznym ciastem i kawą. Więcej informacji bliżej wydarzenia.
7) W „Gościu” artykuł „Niebo na wyciągnięcie ręki” naszą przyszłością jest życie w niebie z ciałem i duszą. „Żył teatrem i Bogiem” wspomnienie śp. Kazimierza Orzechowskiego aktora i księdza. „Śp. Konserwatyzm” – czy prawdziwych konserwatystów w Europie już nie ma? W cyklu „Cuda za miedzą” o sanktuarium MB Zarwanickiej, gdzie pielgrzymują wierni Kościoła grekokatolickiego na Ukrainie.
8) Ofiary zebrane : /NN –  Taca £  409,3/  W-gh –  Taca £  149,21+ Gift Aid. Bóg zapłać!

18 N 10.30 Nor O radość życia wiecznego dla męża Hieronima Trzecieckiego
12.30 Well O potrzebne łaski dla Artura, Moniki i Łukasza
19.00 Nor Dziękując za otrzymane łaski, prosząc o błogosławieństwo dla Oliwiera z ok. 9 urodzin
19 Po 7.00 Nor O opiekę MB i wszelkie łaski dla Agnieszki
20 Wt 19.00 Nor Za + Marię Homa
21 Śr 7.00 Nor O błogosławieństwo w pracy
22 Cz    
   
   
19:00 Nor Za + Przemysława Pikułę (30 dz. po śm.) od brata, siostry i dziewczyny
23 Pi  
19.00 Nor Za  + Annę Pužule w 13 r. śm.
24 So 17.00 Nor O błogosławieństwo w pracy
25 N 10.30 Nor O życie wieczne z Bogiem dla + Danuty Kosyl w imieniu dzieci, wnuków i prawnuków
12.30 Well Dziękczynno-błagalna z ok. 1 rocz. urodzin Hani
19.00 Nor Dziękczynna z okazji urodzin z prośbą o potrzebne łaski