Biuletyn – 4 listopada 2018

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B – ogłoszenia i intencje

1. Od 1 do 8 listopada jest możliwość uzyskania odpustu, który możemy ofiarować za osoby zmarłe.
Warunkami są: 1) Wzbudzić intencję jego otrzymania, 2) 1 i 2 listopada nawiedzić kościół lub kaplicę, a w kolejne dni – do 8 listopada- nawiedzić cmentarz wraz z modlitwą za zmarłych 3) Być w stanie łaski uświęcającej 4) Wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu 5) Przyjąć w tym dniu Komunię Świętą  6) Odmówić “Ojcze nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego. By pielęgnować wiarę w pomoc niesioną zmarłym, w tym okresie będą celebrowane Msze św. wypominkowe. Po tych Mszach św.będziemy się modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

2. W zeszłym tygodniu modliliśmy się na cmentarzach w Nortampton i Wellinborough, a w niedzielę, 11 listopada, o godz. 15 zapraszamy na modlitwę na cmentarzu w Rushden (Newton Rd).

3. W środę po wieczornej Mszy zapraszamy na spotkanie w czasie którego będziemy skrutować Słowo Boże. Zapraszamy z Biblią, można będzie nauczyć się tej formy modlitwy Słowem.

4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do 22-ej.

5. Katecheza dla dzieci I Komunijnych w piątek o godz. 17.30

6. Kandydaci do bierzmowania mają spotkanie w piątek o 19 w Northampton lub w niedzielę o 12:30 w
Wellingborough. Szczegóły w internecie.

7. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj, 4 listopada, o godz. 17.00

8. Od 5 listopada rozpoczną się w naszej parafii osobiste rekolekcje przygotowujące do zawierzenia się Jezusowi przez Maryję wg św. Ludwika Grignion de Montfort. Uroczysty akt oddania obędzie się 8 grudnia, kto chciałby się przyłączyć i otrzymać materiały do codziennych rozważań może się skontaktować z księdzem wikarym.

9. Zapraszamy Rodaków na spektakl pt. „PRACA DOMOWA” upamiętniający 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Odbędzie się 11 listopada o godz 18 w Vintage Retreat Northampton. Więcej informacji na fb i stronie Lokomotywy www.lokomotywa.co.uk, a także na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła.

10. Dziękujemy organizatorom balu „Wszystkich Świętych” za poświęcony czas a uczestnikom za dobrą zabawę!

11. W „Gościu Niedzielnym” (1,5 £) polecamy: wywiad z ks. Piotrem Pawlukiewiczem – o świętości oraz artykuł o polskich karmelitankach na Islandii, a także o młodzieży – potrzebującej i tęskniącej za Chrystusem, lecz potrzebującej świadków, którzy ją na to spotkanie otworzą – relacja z synodu młodzieży, który odbył się w Rzymie.

11. Ofiary zebrane w ostatnią niedzielę: /NN – I Taca £ 512.67, /  W-gh –I Taca £ 181.34  + ofiary w formie Gift Aid. Bóg zapłać

12. Ofiary zebrane w ostatnią niedzielę: /NN – I Taca £ 478.09, II 253.90 / W-gh –I Taca £ 198.6, II 65.86 +
ofiary w formie Gift Aid. Bóg zapłać

Intencje mszalne: /możliwość spowiedzi – codziennie 30 min. przed Mszą św./

4

N

9.00 Nor Za + Adama i Ewę Mielniczek oraz ++ z rodziny Gruza i Sawickich
10.30 Nor Za + z rodziny: Galle, Garus, Binek, Kubat i Żurawski
12.30 Well Za + Jadwigę Derkowską (2 r. śm) oraz + Zygmunta Grębskiego (1 r. śm)
19.00 Nor W intencji wspólnot parafialnych z Northampton

5

Po

9.30 Nor Za ++ Jana i Wandę Milkiewicz
19.00 Nor WYPOMINKOWA – za ++ z zalecek

6

Wt

9.30 Nor Dziękczynna za otrzymane łaski i pomoc w pełnieniu woli Bożej
19.00 Nor O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rudyty

7

Sr

9.30 Nor W intencji kapłanów
19.00 Nor /NOWENNA DO MB/ Dziękczynna przez wstawiennictwo MB za opiekę i łaskę wiary i nawrócenie męża i syna oraz za zmarłych wspominanych w wypominkachwypominkach,O potrzebne łaski dla Emmy,Aleksa, Marty i Filipa przez pośrednictwo M.B. Nieustajacej Pimocy

8

Cz

9.30 Nor Za ++ z rodz. Pasternaków, Lasaków i dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 Nor Dziękując za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św dla Wioli

9

Pi

9.30 Nor Za + dzieci bez chrztu
19.00 Nor Za + Antoninę Anysz o życie wieczne

10

So

17.00 Nor Za Klarę w 1 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i łaski, a także za mamę w dn. urodzin i całą rodzinę
20.00 Well

11

N

9.00 Nor Dziękczynna z ok. 7 urodzin Alexa z prośbą o błogosławieństwo Boże
10.30 Nor Za + Andrzeja Giza oraz ++ z rodzin Stasiak, Skapczyk i Łuniewski
12.30 Well Za + Mariannę Dominiak (od wnuczki Małgorzaty Nowak z rodziną)
19.00 Nor Za + Stanisława Majoch (w 5 r. śm.) i + Marię Cebula (w 17 r. śm.)